KURUMSAL

Araştırıyor Geliştiriyor Yapıyoruz

ATİK Makine, 1985 yılında küçük bir imalathaneden yükselen bir işletme statüsüne ulaşmış, kaliteyi prensip haline getirerek endüstriyel halı yıkama makinelerinin imalatında öncü bir firma haline gelmiştir.

2008 yılında endüstriyel halı yıkama makineleri imalatına başlayan Atik Makina,
ihracat alanında atılmalarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedef haline getirmiştir.

Zamanında ve kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinen firmamız teknolojiyi yakından Endüstriyel Halı Yıkama Makinaları takip ederek sektörde söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

HALI TEMİZLEME MAKİNELERİMİZİ NERELERDE KULLANABİLİRSİNİZ?

Ürettiğimiz makineler, temizlik işletmelerinin profesyonel temizlik ve olağanüstü sonuçlar sağlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış, öncelikle ticari ve endüstriyel halı temizleme makineleridir.

Satışa sunduğumuz farklı halı makineleri ve yıkayıcıları, farklı halı türlerinin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz ortam türü veya temizliği kapsar. Halı yıkama makinalarımızın çoğu, halının üzerine su ve temizlik kimyasalları pompalayarak ve derhal toprağı ve suyu atılmak üzere çekerek çalışır. Bununla birlikte, her türlü ihtiyacın karşılandığından emin olmak için kuru halı makinelerimiz, otomatik karışımlı temizleyicilerimiz, deterjan püskürtme özelliklerimiz ve aralık araçlarımız da bulunmaktadır.

Halı ve Koltuk Yıkama

Küçük pratik hafif makinelerden daha büyük halı kaplı alanları ve sert zeminleri temizlemek için profesyonel makinelere kadar çok çeşitli endüstriyel halı temizleyicileri ve profesyonel döşeme temizleme ekipmanları.

Ticari halı temizleme ekipmanları

Elektrikli süpürgeler, ıslak ve kuru elektrikli süpürgeler ve ekstraksiyon temizleyicileri yelpazemiz, endüstriyel halı temizleme makinelerini ve uzman hijyenik ticari halı temizleme makinelerini içerir, bu nedenle tüm ortamlar için ideal bir makine vardır.

Kaliteye fark kattık...

Open chat